Внутрішня боротьба

·

·



Ніщо так не показує, що відбувається у нас з самими собою, як стосунки з іншими людьми.

Чим більше ми намагаємося сховати свої почуття, переживання та бажання від оточуючих тим більше віддаляємося і не можемо зустрітися і залишаємося в самотності.

Три складові бути ближчими, почутими та побаченими:

  • говорити про почуття;
  • говорити про бажання;
  • пробувати почути іншого.

    Зазвичай люди спілкуються звинуваченнями в конфліктах і намагаються із своєї внутрішньої болі, яку не усвідомлюють, «вколоти» якомога боляче іншого.

    Але все, що відбувається з вами – це ваша відповідальність, яка починається від того, з ким ви будуєте стосунки, як ви в них залишаєтеся і до чого направляєтеся.

    В залежності від того, яку цінність мають для вас ті чи інші стосунки ви робите вибір: чи залишатися в своєму внутрішньому конфлікті і проявлятися із нього в стосунках чи ризикувати і говорити іншій людині про почуття, бажання, страхи, переживання, потреби.

    В звинуваченнях люди перестають чути один одного, а намагаються будь – яким способом захистити себе.

    Але звичайно ж бути готовим показати свою внутрішню боротьбу – це і про ризик і про вразливість і про силу з якої зможемо бути достатньо відкритими.

    І звичайно ж без відчуття себе в безпеці та певному рівні довіри є ключовим в виборі прийняття рішення наскільки ви є готовими до ризику.

    Помічайте, коли звинувачуєте когось в будь – чому, з якими переживаннями зустрічаєтеся? Як зупиняєте себе, щоб заявити при них?

    Можливо, хочеться прийняття, любові або боїтеся втратити когось і тому так злитеся чи ображаєтеся, а можливо хочеться признання своєї цінності в очах іншого? – звичайно, я перечислила свої фантазії, але ви можете подосліджувати себе, якщо маєте бажання і сміливість зустрітитися з своїми внутрішніми переживаннями та перевести їх в усвідомлення.

    А далі…

    Можливо зробите маленький крок до зближення, якого насправді так потребуєте, але це тільки ваш вибір.